wz

PRAHA


BOHEMIANS 1905
DUKLA Praha
SLAVIA

**********SK SLAVIA Praha (1893-1949) **********SK SLAVIA Praha (po 1949)
SPARTA
-
**********AC SPARTA Praha (1893-1949) **********AC SPARTA Praha (po 1949)
VIKTORIA Žižkov


Po roce 1949 (bez udání městské čtvrti nebo obce - "celopražské")
I. PRAŽSKÝ SKN
   POŽÁRNÍ ASK
ADMIRA 8
   ADMIRA XI   ADVOKÁT   ARITMA
DOPRAVNÍ PODNIKY
   KOMPRESORY   LOKOMOTIVA
MONTÁŽE
   MORTADELA   MLÁDÍ   METEOR ŽSP
MOTORLET
   OLYMP   ORION SPŠ   PKOJF   RUDÁ HVĚZDA
SLAVOJ
   SLOVAN   SLOVAN ČS FILM   SLOVAN OÚNZ  
SLOVAN SVOBODA   SOLIDARITA   SPARTAK  4    START
STAVEBNÍ ZÁVODY ČAFC
   TATRAN
VELA UHELNÉ SKLADY
   XAVEROV


Staré odznaky pražských obcí do roku 1949 kde není uveden jejich název, ale název Praha.jsou seřazeny dle členění Prahy I - XIX. Uvnitř těchto stránek jsou i "němé" odznaky (bez udání čtvrti), pokud byly v Okénku zařazeny do pražských obvodů (PLINCNER PRAHA je na stránce Praha XI atd.). Odznaky nezařazené v Okénku do městských částí jsou na stránce Prahy.
PRAHA
PRAHA I
- PRAHA II - PRAHA III - PRAHA IV - PRAHA V - PRAHA VI - PRAHA VII - PRAHA VIII - PRAHA IX - PRAHA X - PRAHA XI - PRAHA XII - PRAHA XIII - PRAHA XIV - PRAHA XV - PRAHA XVI - PRAHA XVII - PRAHA XVIII - PRAHA XIX

Do roku 1949 (s udáním městské čtvrti - více klubů stejného názvu)
ADMIRA VII
   ADMIRA VIII   ADMIRA XI
   ADMIRA XIII
ČECHIE I
   ČECHIE III   ČECHIE VII    ČECHIE VIII
ČECHOSLOVAN II
   ČECHOSLOVAN VIII   ČECHOSLOVAN IX
LEV II
   LEV XI   LEV XIII   LEV XVII
METEOR I
   METEOR VII   METEOR VIII   METEOR XIV
OLYMPIA I
   OLYMPIA VII   OLYMPIA VIII
REPUBLIKÁN   REPUBLIKÁN XIX
SK I
   SK II   SK VII   SK VIII   SK IX   SK X   SK XI   SK XII   SK XVII
SLAVOJ VII   SK SLAVOJ VIII    SLAVOJ IX
SLOVAN VII
   SLOVAN VIII   SLOVAN XIII   SPARTA VIII   SPARTA XI 
UNION I
   UNION IV   UNION VII   UNION VIII 
ŽELEZNIČÁŘI II   ŽELEZNIČÁŘI VII   ŽELEZNIČÁŘI VIII


(odznaky fotbalových klubů 98 pražských obcí a částí):

Barrandov
Běchovice
Bílá Hora
Bohnice
Braník
Břevnov
Březiněves
Bubeneč
Bulovka
Butovice
Čakovice
Ďáblice
Dejvice
Dolní Chabry
Dolní Měcholupy
Dolní Počernice
Dubeč
Háje
Hanspaulka
Hloubětín
Hlubočepy
Horní Měcholupy
Horní Počernice
Hostavice
Hostivař
Hradčany
Hrdlořezy
Chodov
Cholupice
Chvaly
Jinonice
Kačerov
Karlín
Kbely
Klánovice
Kobylisy
Koloděje
Kolovraty
Košíře
Krč
Kunratice
Kyje
Lahovice
Letná
Letňany
Lhotka
Libeň
Liboc
Libuš
Lipence
Lysolaje
Malá Strana (Praha 3)
Malešice
Michle
Miškovice
Modřany
Nebušice
Nusle
Pankrác
Písnice
Podolí
Pohořelec
Prosek
Přední Kopanina
Radlice
Radotín
Roztyly
Ruzyně
Řeporyje
Řepy
Satalice
Sedlec
(Selc)
Slivenec
Smíchov
Spořilov
Staré Město (Praha 1)
Stodůlky
Strašnice
Střešovice
Střížkov
Suchdol
Šeberov
Štěrboholy
Točná
Troja
Třeboradice
Uhříněves
Újezd nad Lesy
Veleslavín
Velká Chuchle
Vinohrady
Vinoř
Vokovice
Vršovice
Vysočany
Vyšehrad
Záběhlice
Zbraslav
Zlicin
Zlíchov
Žižkov